LEGO City Przygody samochodem terenowym 60387 – przygody z napędem 4×4

Wszystkie dzieci uwielbiają bawić się samochodami. Każde ma swój ulubiony model, a niektóre nawet kilka. LEGO City to seria, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród jej licznych propozycji można wyróżnić Przygody samochodem terenowym 60387. Jest to idealny zestaw dla miłośników pojazdów terenowych oraz przygody na łonie natury.

Zestaw LEGO City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4z księgarni 60387 składa się z 449 elementów i jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Można go kupić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych w cenie około 170 złotych.

Głównym bohaterem tego zestawu jest Sam, który podróżuje swoim samochodem terenowym po lesie w poszukiwaniu nowych przygód. W trakcie swojej podróży napotyka różne niespodzianki, które stanowią dodatkowe wyzwanie dla jego umiejętności i sprawności manualnej.

Dzięki temu zestawowi LEGO City Przygody samochodem terenowym 60387 dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność, a także ćwiczyć motorykę małą i dużą. Jest to idealna propozycja na spędzenie czasu wolnego ze znajomymi lub rodziną.

Zabawa w chłodzie i mrozie – LEGO City Przygody samochodem terenowym 60387

Wyobraź sobie, że jesteś kierowcą samochodu terenowego LEGO City. Wsiadasz do swojego pojazdu i ruszasz w trasę. Jest zimno i mróz, ale to nie przeszkadza Ci się bawić. Poruszasz się po lesie, aż dochodzisz do jeziora. Zatrzymujesz się na chwilę, aby podziwiać widoki. Następnie ruszasz dalej i docierasz do gór. Tutaj musisz uważać, bo śnieg i lodowate drogi mogą być bardzo niebezpieczne. Wreszcie docierasz do celu – schroniska na szlaku. Cieszyłeś się swoją przygodą? Możesz jeszcze raz!

Wakacje na lodzie – LEGO City Przygody samochodem terenowym 60387

Wakacje na lodzie to świetna zabawa dla całej rodziny. LEGO City Przygody samochodem terenowym 60387 to idealny zestaw do rozpoczęcia przygody na lodzie. Zestaw zawiera samochód terenowy, który jest wyposażony w łopatę i wiertarkę, a także figurkę kierowcy i pasażera. Jest to idealny zestaw dla dzieci, które chcą się bawić na śniegu i lodzie.

About the Author

You may also like these